Oceń nasze usługi w Internecie i na profilach społecznościowych

Państwa oceny są dla nas bardzo ważne i stanowią cenne źródło informacji. To właśnie między innymi Państwa opinie wyznaczają kierunek zmian i naszego rozwoju. Rzetelna i merytoryczna ocena ułatwia podjęcie właściwej decyzji rodzicom, opiekunom i osobom poszukującym solidnego i kompetentnego wsparcia w kwestii diagnozy czy terapii autyzmu.

Dlatego zapraszamy Państwa do dzielenia się opiniami ze spotkań z naszym zespołem w poniższych mediach.

Jednocześnie bardzo dziękujemy wszystkim, którzy już zdecydowali się podzielić się swoimi wrażeniami i doświadczeniami ze współpracy z nami. Państwa docenienie naszych działań i wysiłków motywują nas do stałego doskonalenia naszego warsztatu diagnostyczno-terapeutycznego.

 

Oceń nas w Google

Oceń nas w Google

Wizytówka Google jest jednym z mediów, poprzez który kontaktujemy się z osobami poszukującymi kompetentnej pomocy przy diagnozie i terapii autyzmu. Jeśli chcieliby Państwo podzielić się z innymi swoim doświadczeniem kontaktu z naszą Poradnią, to możecie to robić klikając na grafikę "Google" obok lub klikając tutaj.


Profil Fundacji IWRD na Facebook

Profil Fundacji IWRD na Facebook

Na profilu Facebook Fundacji IWRD można znaleźć wiele informacji na temat naszej bieżącej działalności i podejmowanych działań, projektów i planów. Zachęcamy Państwa, aby wykorzystać również i to medium, aby podzielić się społecznością swoimi doświadczeniami z Poradnią IWRD. Jeśli chcesz przejść bezpośrednio do ocen o naszej Poradni, to kliknij tutaj.


Kod QR do oceny w Google

Kod QR do oceny w Google

Jeśli korzystają Państwo z urządzeń mobilnych dających możliwość używania kodów QR, to skanując kod obok możecie Państwo w szybki sposób dodać swoją opinię o Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej IWRD.

Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
Instytutu Wspomagania Rozwoju Dziecka

ul. Malczewskiego 139
80-114 Gdańsk

tel. kom.: +48 666 097 620
tel.: +48 58 341 44 41
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© 2015 - 2022 Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka

Google Ads powered by Anibia.pl | Projekt strony: Studio WWW